Drakiáda

Po roce proběhne opět dobrovolná, odpočinková a otevřená výprava na Pevnost, jejíž hlavní náplní bude stavba a pouštění draků.
Oddíl poskytne základní pracovní prostředí pro stavbu draků stejně tak jako některý spotřební materiál (např.: lepidla, papír, nůžky, barvičky, provázky) Bohužel nemáme možnost ani nechceme nakupovat obrovská množství materiálu, jako jsou kilometry vlasce nebo desítky metrů smrkových nosníků, proto prosím přijeďte maximálně vybavení z vlastních zásob a ideálně i s návodem na draka, kterého chcete stavět. Nezapomeňte si teplé oblečení, pokud u pouštění draka nechcete zmrznout.
Na Pevnosti bude možnost plnit si odborky, (třeba i Vaření, nebo klidně vám postavím orienťák) pustit si společně film, nebo zahrát si stolní hry, zastřílet si ze vzduchovek, či projít si okolí Pevnosti.
Naopak nejde o Vánoční Pevnost, takže se budeme socializovat za plné platnosti oddílových pravidel, to znamená bez telefonů, notebooků a pochopitelně i bez alkoholu a cigaret. Toto upozornění píšu zejména pro ty rodiče, či přátele oddílu, kteří by chtěli jet s námi. Na Pevnosti platí oddílový a Pevnostní řád.
Stejně jako každý rok nám naše kuchařka připraví v sobotu večer pizzu. Každý dostane možnost si z vlastních zásob šunkovou pizzu vylepšit.

Sraz: 16:30 u klubovny. Odjezd auty (v případě změny budu informovat).
Jídlo: 2 × svoje; 250 g cukru krystal/krupice; 5 × čaj; 2 × citrón; Suroviny na pizzu.
Finance: 250 kč.

Datum (začátek):
23. 11. 2018
Datum (konec):
25. 11. 2018
Místo konání: