TÁBOR BVÚ o Jarních prázdninách 2020

Fotky z jarního tábora

Jarní tábor (7. – 14.02.2020)

Úterý:

Dopoledne ještě hodně foukal vítr, tak jsme nešli ven a proběhly soutěže na půdě. Jura s Davidem byli nakupovat materiál na opravu vrtu. Dokonce nám na chvíli vypadl elektrický proud.

Odpoledne jsme zahráli bojovku na čísla, na kterou se dostavil i Jerky, který zde zůstal až do konce Pevnosti. Večer proběhl turnaj mezi družinami v ping pongu, fotbálku a rukokopané. Nakonec i film.

Středa:

Po snídani jsme vyrazili ven a proběhlo zpracování dřeva. Pak bylo osobní volno a plnění odborek. Po obědě a poledním klidu byla příprava zbraní na gumičkovku. Ta začala po svačině, hráli jsme ji pouze v Pevnosti. Dokonce přijel Cinol, který vzal a natočil nás a Žížal který hrál v našem týmu.

Čtvrtek:

Ráno přijel bagr, který dělal úpravu kolem vrtu, tady zůstal Jura a Jerky. My jsme s Šašelem vyšli na malou procházku o délce asi 12,5km, při které jsme plnily pár úkolů a našim hlavním cílem bylo najít jisté skály……, které jsme na konec nenašly. Myslím, že po té co jsme se vrátily, jsme byly rádi za trochu volna. Poté byl výborný oběd od pana Šašela a na svačinu nám Chemik udělal palačinky. Po večeři byl film.

Pátek:

Dneska jsme se vzbudili a před námi byl úklid, pár her venku organizované Jerkym (kterých jsem se neúčastnil, protože jsem byl v kuchyni s panem Šašelem). Poté co jsme se naobědvali, jsme měli krátký polední klid a potom už je poslední úklid a odjezd domů.

Výpravu zapsal Didi

Datum (začátek):
7. 2. 2020
Datum (konec):
14. 2. 2020
Místo konání: