Letní POZNÁVACÍ příměstský tábor BVÚ 2020

Také v letošním roce uspořádá naše organizace v období letních prázdnin řadu Příměstských táborů. Na rozdíl od pobytových táborů, kdy děti s námi odjedou například na 14 dní, příměstské tábory zajišťují bohatý a kvalitní program během dne, ale spát chodí děti domů. Umožňuje to rodičům, kteří musejí v tu dobu chodit do práce, ráno dítě odevzdat a po práci si jej vyzvednout.

NEMÁTE HLÍDÁNÍ DĚTÍ A MUSÍTE DO PRÁCE? VYUŽIJTE

LETNÍCH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ BVÚ

Termín druhého z nich je: 24. – 28. 8. 2020

Program – plný zážitků, zábavy a aktivit pro děti od 6 do 14 let. Na každý den je pro děti připraven pestrý program, který má rekreační charakter. Sportovní aktivity, vycházky do okolí Ostravy, tvůrčí dílna, celodenní výlet, plavání, celotáborová etapová hra aj.

Místo konání tábora – BVÚ – Centrum pro volný čas z.s. a okolí Ostravy.

Cena – za týdenní příměstský tábor 990 Kč (cena zahrnuje veškeré náklady na dopravu, vstupné, pobyt, odměny, dozor, pitný režim a připojištění dětí).

Stravování – děti si nosí své jídlo v krabičkách (na místě možnost přihřátí v mikrovlnné troubě).
– pro zájemce možnost zajištění stravování za příplatek 600 Kč za tábor (oběd a 2 svačinky).

Dítě je nutné vybavit – sportovní oblečení, obuv, pláštěnka nebo nepromokavá bunda (nikoliv deštník), pokrývka hlavy, papírové kapesníky.

Pedagogický dozor pro děti je zajištěn v době od 7:30 do 16:00 hodin, Od 7:30 do 15:30 hodin je pro děti připravena programová část, rodiče obdrží upřesňující informace o programu v emailu nebo osobně první den. Upozorňujeme, že děti není možné během programu uvolnit, neboť aktivity probíhají na různých
místech dle programu. Po ukončení programu je rozchod dětí vždy v 15:30 až 16:00 hod., bez doprovodu mohou odcházet děti, u kterých je v přihlášce písemný souhlas.

MÁTE LI ZÁJEM, PŘIHLASTE DÍTĚ PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE NÍŽE A MY VÁM ZAŠLEME OBRATEM PŘIHLÁŠKU NEBO SI JÍ MŮŽETE STÁHNOUT ZDE

Fotografie z předešlých příměstských táborů naleznete zde

Datum (začátek):
24. 8. 2020
Datum (konec):
28. 8. 2020
Místo konání: