LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR BVÚ 2022 s dobrodružnou hrou „CESTOVÁNÍ ČASEM“

Také v letošním roce uspořádá naše organizace v období letních prázdnin řadu Příměstských táborů. Na rozdíl od pobytových táborů, kdy děti s námi odjedou například na 14 dní, příměstské tábory zajišťují bohatý a kvalitní program během dne, ale spát chodí děti domů. Umožňuje to rodičům, kteří musejí v tu dobu chodit do práce, ráno dítě odevzdat a po práci si jej vyzvednout.

NEMÁTE HLÍDÁNÍ DĚTÍ A MUSÍTE DO PRÁCE? VYUŽIJTE

LETNÍCH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ BVÚ

V tuto chvíli Vám můžeme nabídnout následující termín:

22. 8.  –  26. 8. 2022

Program – plný zážitků, zábavy, dobrodružství a aktivit pro děti od 5 do 14 let. Na každý den je pro děti připraven pestrý program, který má rekreační charakter. Sportovní aktivity, vycházky do okolí Ostravy, tvůrčí dílna, celodenní výlet, plavání, celotáborová dobrodružná etapová hra aj.

Místo konání tábora – BVÚ – Centrum pro volný čas z.s. a okolí Ostravy.

Cena – za týdenní příměstský tábor 1.300 Kč (cena zahrnuje veškeré náklady na dopravu, vstupné, pobyt, odměny, dozor, pitný režim a připojištění dětí).

Stravování – děti si mohou nosit své jídlo v krabičkách (na místě možnost přihřátí v mikrovlnné troubě).
– pro zájemce možnost zajištění stravování za příplatek 600 Kč za tábor (oběd a 2 svačinky).

Dítě je nutné vybavit – sportovní oblečení, obuv, pláštěnka nebo nepromokavá bunda (nikoliv deštník), pokrývka hlavy, papírové kapesníky, vyhovující batůžek, který dítěti nepadá.

Pedagogický dozor pro děti je zajištěn v době od 7:30 do 16:00 hodin, Od 7:30 do 15:30 hodin je pro děti připravena programová část, rodiče obdrží upřesňující informace o programu v emailu nebo osobně první den. Upozorňujeme, že děti není možné během programu uvolnit, neboť aktivity probíhají na různých místech dle programu. Po ukončení programu je rozchod dětí vždy v 15:30 až 16:00 hod., bez doprovodu mohou odcházet děti,  u kterých je v přihlášce písemný souhlas.

MÁTE LI ZÁJEM, PŘIHLASTE DÍTĚ PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE NÍŽE A MY VÁM ZAŠLEME OBRATEM PŘIHLÁŠKU NEBO SI JÍ MŮŽETE STÁHNOUT  ZDE

Fotografie z předešlých příměstských táborů naleznete zde

V případě zrušení akce z důvodů protiepidemických opatření bude celá platba vrácena!

Datum (začátek):
22. 8. 2022
Datum (konec):
26. 8. 2022
Místo konání: