Mini podzimní příměstský tábor

Akce 'Mini podzimní příměstský tábor' byla zrušena!

Během všedních dnů 27. – 29. 10. 2021 podzimních prázdnin připravujeme na tři dny, kdy mnozí rodiče musí do práce, mini příměstský tábor.

Během komunikace s rodiči vyplynulo, že řada dětí bude mít volno i v pondělí a úterý. Proto pracujeme s možností, že v případě dostatečného zájmu proběhne příměstský tábor v tradičním formátu tedy pondělí až pátek (25. – 29. 10.2021). Pokud byste měli o toto zájem, uveďte to prosím do své přihlášky níže.

Program – plný zážitků, zábavy a aktivit pro děti od 6 do 14 let. Na každý den je pro děti připraven pestrý program, který má rekreační charakter. Sportovní aktivity, vycházky do okolí Ostravy, tvůrčí dílna, celodenní výlet, plavání, celotáborová etapová hra aj.

Místo konání tábora – BVÚ – Centrum pro volný čas z.s. a okolí Ostravy.

Cena – za třídenní minitábor  je cena 980 Kč, v případě prodloužení na celý pracovní týden je táborné 1.600 Kč (cena zahrnuje veškeré náklady na dopravu, vstupné, pobyt, odměny, dozor, stravování, pitný režim a připojištění dětí). Pokud jsou oprávněné sociální důvody, neváhejte nás kontaktovat a budete mít individuální slevu. Nedostatek financí nesmí být překážkou v účasti na našem táboře!

Stravování – teplý oběd v případě celodenního výletu balíček, 2x svačina a pitný režim.

Dítě je nutné vybavit – sportovní oblečení, obuv, pláštěnka nebo nepromokavá bunda (nikoliv deštník), pokrývka hlavy, papírové kapesníky.

Pedagogický dozor pro děti je zajištěn v době od 7:30 do 16:00 hodin, Od 8:00 do 15:30 hodin je pro děti připravena programová část, rodiče obdrží upřesňující informace o programu v emailu nebo osobně první den. Upozorňujeme, že děti není možné během programu uvolnit, neboť aktivity probíhají na různých
místech dle programu. Po ukončení programu je rozchod dětí vždy v 15:30 až 16:00 hod., bez doprovodu mohou odcházet děti, u kterých je v přihlášce písemný souhlas.

MÁTE LI ZÁJEM, PŘIHLASTE DÍTĚ PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE NÍŽE A MY VÁM ZAŠLEME OBRATEM PŘIHLÁŠKU

Fotografie z předešlých příměstských táborů naleznete zde

V případ zrušení akce z důvodů protiepidemických opatření bude celá platba vrácena!

Datum (začátek):
27. 10. 2021
Datum (konec):
29. 10. 2021