Stavba tábora 2021

Prosíme o pomoc se stavbou tábora. Rodiče, Veteráni, příznivci a přátelé, uvítáme každou pomocnou ruku. Kdokoliv se rozhodnete reagovat na naši výzvu k pomoci, nejen že budete mít hřejivý pocit :-), ale troufáme si říci, že i prožijete neopakovatelný víkend. Dejte nám prosím vědět na mail bvu@bvu.cz. Následně se domluvíme na podrobnostech. Moc Děkujeme 🙂

PROPOZICE:
Sraz: sobota 26. 6. 2021, BVÚ – Centrum pro volný čas, Křišťanova 15, Ostrava v 7:00 hodin. Odjíždí se společně zajištěným autobusem.

Na stavbu se jede v pracovním.
Musíte mít batohy a v nich sbalené všechny potřebné věci na stavbu – oblečení (náhradní), nářadí (sekera, kleště, metr, nůž…), hygienické potřeby, pevné boty, pracovní rukavice, spacák, ešus + lžíce … do pytle se sbalenými věcmi na tábor se celou sobotu nedostanete!

Jídlo: 2x svoje (sobota oběd, neděle snídaně). Budou se připravovat dvě společná teplá jídla (sobota večeře a neděle oběd).

Návrat v neděli v odpoledních hodinách

Účastníci tábora musí dopravit své sbalené věci na tábor nejpozději do pátku 25. 6. 2021 do BVÚ, případně v sobotu, pokud Vás rodiče přivezou ráno na sraz k odjezdu na stavbu tábora. To je však poslední možnost!!!
NA STAVBU SE NEBEROU KROJE, NEBALTE SI JE ANI DO PYTLE, POJEDE V NICH AŽ NA TÁBOR!

Datum (začátek):
26. 6. 2021
Datum (konec):
27. 6. 2021