Zážitkový příměstský tábor „STAŇ SE PILOTEM“ 2023

Program – „STAŇ SE PILOTEM“ je z rodiny tématických zážitkových příměstských táborů, který je nabitý řadou netradičních aktivit a zážitků. Tento probíhá bezpochyby v atraktivních lokalitách: Letiště Ostrava, Letiště Zábřeh (Dolní Benešov), HTP Ostrava – letecký simulátor a také v prostorách našeho Centra.
Věk účastníků je minimálně 8 let (nižší hranice jen po domluvě).

Pokud to počasí a provozní podmínky umožní, mohou se účastníci podívat také do oblak 🙂

Pro koho je problematika létání zajímavá, neměl by si nechat tento tábor ujít.

TERMÍN tábora je 17. – 21. 7. 2023

Místo konání tábora – Letiště Ostrava, Letiště Zábřeh (Dolní Benešov), HTP Ostrava – letecký simulátor a také v prostorách našeho Centra.

Cena – za týdenní příměstský tábor činí 3800 Kč* (cena zahrnuje veškeré náklady na dopravu do jednotlivých lokalit, stravování a pitný režim, program, personální zajištění a připojištění dětí).

Stravování – zajišťujeme oběd a 2 svačinky plus pitný režim.

Dítě je nutné vybavit – sportovní oblečení, obuv, pláštěnka nebo nepromokavá bunda (nikoliv deštník), pokrývka hlavy, papírové kapesníky.

Pedagogický dozor pro účastníky je zajištěn v době od 7:30 do 16:00 hodin, Od 8:00 do 15:30 hodin je pro účastníky připravena programová část, rodiče obdrží upřesňující informace o programu v emailu nebo osobně první den. Upozorňujeme, že děti není možné během programu uvolnit, neboť aktivity probíhají na různých místech dle programu. Po ukončení programu je rozchod dětí vždy v 15:30 až 16:00 hod., bez doprovodu mohou odcházet děti, u kterých je v přihlášce písemný souhlas.

MÁTE LI ZÁJEM, PŘIHLASTE DÍTĚ PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE NÍŽE A MY VÁM ZAŠLEME OBRATEM PŘIHLÁŠKU NEBO SI JÍ MŮŽETE STÁHNOUT ZDE 

V případ zrušení akce z důvodů protiepidemických opatření bude celá platba vrácena!

*členové platící příspěvky mají nárok na slevu.

Na fotografie z loňského „Staň se pilotem“ můžete shlédnout zde

Datum (začátek):
17. 7. 2023
Datum (konec):
21. 7. 2023